KOMÍNYKomínové systémy PLEWA, BLK, prefabrikované a nerezové
STAVBYKompletní stavby, betonářské služby, betonové výrobky a stropní konstrukce

Služby

Montáže komínů

Komín Vám dopravíme i provedeme jeho montáž.

V případě Vašeho zájmu, Vám můžeme komín nejen dodat, dopravit na místo, ale také provést jeho montáž. Tu lze rozdělit do několika částí a Vy si můžete vybrat, které si provedete sami a které požadujete  dodavatelsky . Technologický postup vždy neumožňuje všechny části montáže komínu dělat kontinuelně, a proto je i vzhledem k nákladům na dopravu žádoucí některé přípravné a naopak dokončovací práce provádět svépomocí, nebo za pomoci řemeslníka v místě stavby.

Rekonstrukce a opravy komínů

V případě, že kominík při čištění, nebo pravidelné roční kontrole shledal závadu na komínovém tělese, nebo sami zjistíte, že stávající komín nevyhovuje, je potřeba rozhodnout se mezi opravou, rekonstrukcí nebo výstavbou nového komína.

Se všemi uvedenými alternativami Vám můžeme poradit a vybraný způsob nápravy také realizovat. Připraven pomoci Vám je nejen tým vyškolených odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v této problematice, ale také odpovídající vybavení a speciální techniku (vybavená montážní vozidla, fréza, vyskozdvižná plošina atd.).

Prohlídka, posouzení i návrh řešení je zpravidla zdarma. Pro dohodnutí termínu prohlídky nás kontaktujte na uvedené e-mailové adrese, nebo telefonu:   Info@kominyplanice.cz, 376 394 777

Komplexní návrh komínů a lokálního vytápění

NEBERTE PROSÍM NA LEHKOU VÁHU VÝBĚR TYPU KOMÍNU ANI CEKOVÉ ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ A ODKOUŘENÍ!

NEDOPOUČUJEME NÁKUP KOMÍNU NA INTERNETU NEBO V MARKETU